HomeStrona Główna
O nas
Korzyści
Współpraca
Rejestracja
Aktualności
Kontakt
Zaloguj sięZaloguj się

Tanie leki w aptece – ceny hurtowe leków

Relacje z klientem to dla Nas priorytet, dlatego zawsze staramy się dostosować ofertę do jego oczekiwań. Wiemy jak ważne dla Pacjenta są tanie leki w aptece. Współpraca z grupą zakupową zapewnia ceny hurtowe leków, nawet te objęte wysoką marżą. Grupowe zakupy to szansa na uzyskanie tanich leków dla apteki oraz uzyskanie silnej pozycji na rynku, przekładającej się na korzystniejsze warunku współpracy w sektorze farmaceutycznym.

Szeroka oferta tanich leków i produktów farmaceutycznych

Niezależna apteka wcale nie musi być mało atrakcyjna cenowo. Może być konkurencyjna z „sieciówkami”, które w ramach swojej oferty zawierają często ceny hurtowe leków. Taka apteka działa w ramach franszyzy, funkcjonując niezależnie od innych podmiotów nadrzędnych. Aktywność w grupie zakupowej to gwarancja na uzyskanie atrakcyjnych rabatów, korzystne warunki umowy i wdrożenie tanich leków w aptece.
Aptekarium to grupa zakupowa przyjazna aptekom. Wprowadzamy pozytywne zmiany przekładające się na lepsze wyniki Państwa Aptek. Podniesiemy efektywność Państwa działań, zapewnimy najkorzystniejsze warunki oferty oraz zanalizujemy wszystkie obszary apteki – od asortymentu, poprzez sprzedaż, a kończąc na promocji Państwa firmy.