HomeStrona Główna
O nas
Korzyści
Współpraca
Rejestracja
Aktualności
Kontakt
Zaloguj sięZaloguj się

Grupa zakupowa szansą na zakup tanich leków

Dbałość o relacje z klientami to szansa na dostosowanie swoich ofert do ich oczekiwań. Dzisiaj pacjent potrzebuje relacji  w aptece ,nie tylko tanich leków, chce odcisnąć swoje piętno na produktach i usługach. /media społecznościowe/, po transakcji dzieli się swoimi uwagami na forum.
Już nie zawiera się transakcji tylko maksymalizuje wartość życiową klienta.
Dzięki częstej rozmowie i uprzejmemu doradzaniu pacjentowi, często znamy dolegliwości całej rodziny. Ta rozmowa ma głębszą wartość niż oferta rabatowa. Oferujemy pomoc i

Niezależność

Indywidualna apteka może być tak samo atrakcyjna cenowo dla Pacjentów jak apteki sieciowe i  działające w ramach franszyzy,  jednocześnie pozostając niezależną od podmiotów nadrzędnych. Zyskuje także silną rynkową pozycję, która przekłada się na lepsze warunki współpracy z hurtownią farmaceutyczną.

Tanie leki

Skonsolidowane zakupy pozwalają na uzyskanie atrakcyjnych cen leków – korzyść odnotowuje apteka i Pacjent, który może zakupić medykamenty w bardzo dobrej cenie

Szeroka oferta

Współpraca z grupą zakupową pozwala poszerzyć ofertę produktową o produkty wysokomarżowe, a także obniżyć ceny dotychczasowego asortymentu. Dzięki temu zwiększa się liczba Pacjentów apteki i rośnie ich satysfakcja z zakupów.