HomeStrona Główna
O nas
Korzyści
Współpraca
Rejestracja
Aktualności
Kontakt
Zaloguj sięZaloguj się

Tanie leki w aptece – ceny hurtowe leków

Relacje z klientem to dla Nas priorytet, dlatego zawsze staramy się dostosować ofertę do jego oczekiwań. Wiemy jak ważne dla Pacjenta są tanie leki w aptece. Współpraca z grupą zakupową zapewnia ceny hurtowe leków, nawet te objęte wysoką marżą. Grupowe zakupy to szansa na uzyskanie tanich leków dla apteki oraz uzyskanie silnej pozycji na rynku, przekładającej się na korzystniejsze warunku współpracy w sektorze farmaceutycznym.
Grupa zakupowa „Aptekarium” oferuje szeroką, na bieżąco aktualizowaną ofertę handlową. Rabaty negocjujemy bezpośrednio z dystrybutorami i producentami. Bez względu na wartość zamówienia, mogą Państwo liczyć na ceny hurtowe leków, ponieważ dla naszych Partnerów oferta jest dostępna na bieżąco.
To Państwo decydują ile zamawiają, maksymalne rabaty obowiązują zawsze, nawet przy minimalnych ilościach zamówienia. Dzięki grupie zakupowej zyskują Państwo czas – mając szeroką ofertę producentów i tanich leków dla aptek w jednym miejscu. Takie rozwiązanie pozwala na zwiększenie atrakcyjności oferty apteki na rynku.

Szeroka oferta tanich leków i produktów farmaceutycznych

Niezależna apteka wcale nie musi być mało atrakcyjna cenowo. Może być konkurencyjna z „sieciówkami”, które w ramach swojej oferty zawierają często ceny hurtowe leków. Taka apteka działa w ramach franszyzy, funkcjonując niezależnie od innych podmiotów nadrzędnych. Aktywność w grupie zakupowej to gwarancja na uzyskanie atrakcyjnych rabatów produktów farmaceutycznych, korzystne warunki umowy i wdrożenie tanich leków w aptece. Grupa zakupowa „Aptekarium” proponuje ofertę z wysokimi rabatami, nawet już od jednego zakupionego u Nas opakowania.
Aptekarium to grupa zakupowa przyjazna aptekom. Wprowadzamy pozytywne zmiany przekładające się na lepsze wyniki Państwa Aptek. Podniesiemy efektywność Państwa działań, zapewnimy najkorzystniejsze warunki oferty oraz zanalizujemy wszystkie obszary apteki – od asortymentu, poprzez sprzedaż, a kończąc na promocji.
Pragniemy poinformować, że jesteśmy tworem niezależnym, Grupa zakupowa aptek „Aptekarium” nie ma żadnego powiązania z dystrybutorami ani producentami przemysłu farmaceutycznego. Grupa zakupowa „Aptekarium” prowadzi współpracę z aptekami na terenie całej Polski. Korzyści wynikające z takiej współpracy to przede wszystkim: brak konieczności podpisania umowy partnerskiej, maksymalne rabaty, tanie leki, brak jakichkolwiek opłat z prowadzonej współpracy. W celu nawiązania współpracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza na stronie internetowej w zakładce Kontakt.